home


 
 
       
Overzicht van alle activiteiten per dag
       
Wanneer Wat Door wie Tijden
       
Maandag Edelsmeden Polat 09.00 uur - 12.00 uur
  Houtbewerking Huub Schaeks 09.00 uur - 15.30 uur
  Vilten Ingrid Bakker 09.00 uur - 12.00 uur
  Boetseren Maria van Kempen 09.30 uur - 11.30 uur
  Creatief allerlei / kaarten maken Reina Veenbrink 13.00 uur - 15.30 uur
  Speksteen bewerken Gerard Stensen 13.00 uur - 15.30 uur
  Schilderen  -  Tekenen Jill Vermeulen
13.00 uur - 15.45 uur
  Edelsmeden Polat / Ingrid Bakker 13.00 uur - 15.30 uur
       
Dinsdag Speksteen bewerken Gerry Vermeer 09.00 uur - 12.00 uur
  Glas-in-lood Polat 09.00 uur - 12.00 uur
  Patchwork Carla Dekkers 09.30 uur - 12.00 uur
  Houtbewerking Huub Schaeks
09.00 uur - 12.30 uur
  Beeldhouwen met hout Ingrid Bakker 13.00 uur - 15.30 uur
  Schilderen  -  Tekenen
Johan Maas 13.00 uur - 15.30 uur
  Edelsmeden Geke / Marisa / Polat 13.00 uur - 15.30 uur
  Mozaïeken Loes de Haas 13.00 uur - 15.30 uur
            avond  Edelsmeden Richard Prenger 19.00 uur - 21.30 uur
       
Woensdag Edelsmeden Polat 09.00 uur - 12.00 uur
  Houtbewerking René Penninx
09.00 uur - 15.30 uur
  Aquarellen Margina Draaisma 09.00 uur - 12.00 uur
  Naaien niet actief 09.30 uur - 12.15 uur
  Speksteen bewerken Gerard Stensen 09.00 uur - 12.00 uur
  Boetseren Rita Kersten 13.00 uur - 15.30 uur

Schilderen  -  Tekenen Johan Maas 13.00 uur - 15.30 uur
  Boekbinden William Tang 13.30 uur - 15.30 uur
   avond  Vilten Ingrid Bakker 19.00 uur - 21.30 uur
avond  Speksteen bewerken Renée Rokers 19.00 uur - 21.30 uur
avond  Glas-in-lood Huib ter Steeg 19.00 uur - 21.30 uur
              


Donderdag Houtbewerking René Penninx 09.00 uur - 15.30 uur
  Boetseren Gerard Stensen 09.00 uur - 11.30 uur
  Textiele werkvormen Marianne de Graaf 09.30 uur - 12.00 uur

Edelsmeden Petra Aalders / Polat 09.30 uur - 12.00 uur
  Abstract schilderen   Johan Maas 09.00 uur - 11.30 uur
  Kaarten maken / creatief allerlei Irene van Munster 13.00 uur - 15.45 uur
  Schilderen -  Tekenen Johan Maas
13.00 uur - 15.30 uur
  Edelsmeden Frans Egelie 13.30 uur - 15.30 uur
  Glasfusen Beppie van de Pas 13.15 uur - 15.30 uur
  Boetseren Leonie Hendriks 13.00 uur - 15.30 uur
       
Vrijdag Naaien Hanneke Hooghof / Jeanne Wouters 09.00 uur - 12.15 uur
  Glas in lood Polat 09.00 uur - 12.00 uur
  Speksteen bewerken Joep Witte 09.00 uur - 12.00 uur

Houtbewerken niet actief 09.00 uur - 15.30 uur
  Glas-in-lood Polat / William Tang 13.00 uur - 15.30 uur
  Boetseren geen begeleiding 13.00 uur - 15.30 uur
  Patchwork Ans Janssen 13.00 uur - 15.45 uur
       





     





 

Tolhuis 4444 - 6537PN Nijmegen - T 024 3452113 - info@ccnz.nl